ОКРЕМІ ПИТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ В ПРОЦЕСІ ЗДІЙСНЕННЯ ДЕВЕЛОПЕРСЬКОЇ ДІЯЛНОСТІ В УКРАЇНІ

  • Андрій Валентинович Іванов
Ключові слова: девелопмент нерухомості, девелоперська діяльність у сфері нерухомості, інформаційна безпека, девелоперська інформація, цивільний обіг, інформаційні технології

Анотація

У статті досліджуються основоположні питання, що стосуються гарантування інформаційної безпеки в процесі здійснення девелоперської діяльності. Для окреслення кола інформації, що виникає і використовується в процесі втілення в життя проектів девелопменту нерухомості. Пропонується ввести у вітчизняну цивілістику понятійну конструкцію «девелоперська інформація», для якої наводиться ряд її основоположних ознак, що дають змогу детально осмислити її сутність і змістовне навантаження, а також сформулювати цілісне уявлення про її внутрішній структурний склад.

Крім того, в статті описуються і оглядово досліджуються правові механізми гарантування інформаційної безпеки в процес здійснення девелоперської діяльності.

Посилання

1. Волошина Н.М. Поняття «безпека інформації» та «інформаційна безпека» в сучасному науковому просторі // Сучасні інформаційні технології у сфері безпеки та оборони. -2010.-№2 (8). - С. 53-56
2. Пантелеев ПО. Інвестиційні оцінки у девелопменті житлової нерухомості // Економічний аналіз. - 2014. - Том 15. - № 2. -С. 19-26.
3. Семенова Г.І. Сутнісний зміст і таксономія ризиків девелоперських проектів // Бізнес Інформ. - 2012. -№8.- С. 231-234.
Опубліковано
2020-07-23
Розділ
Статті